Profesionální koučink

Koučink že je jen pro manazery  … blbost

Našemu vnitřnímu světu a sebepoznání nevěnujeme bohužel často dostatek pozornosti. Ale bez porozumění tomu, co nás motivuje, co nám stojí v cestě, nemáme dostatečné vybavení na to, abychom zvládli složité a náročné výzvy.

My lidé jsme mistři v klamání sama sebe. To nám totiž pomáhá vyhnout se krátkodobému nepohodlí, ale bohužel nám ubližuje dlouhodobě, a už vůbec nepomáhá v naplnění našich cílů.

Uvnitř nás je obrovský potenciál. My ho ale často nevyužíváme, neuvědomujeme si ho. Koučováním lze odstranit vaše vnitřní bloky. Třeba vám rodiče extroverti, říkali nebo si mysleli, že jste slabí a dítě se pak opravdu stane slabé.

Koučování není určeno a nemá smysl jen pro manažery. Je pro každého. Všichni občas potřebujeme vedení, abychom rostli, byli úspěšní a spokojení.

 

Co získáte a jak koučuji?

Koučink pomáhá uvolnit a rozvíjet potenciál člověka. Během života člověk nasbírá spoustu nálepek „co jde, co nejde, jaký je, co dokáže nebo nedokáže“ ze svého okolí i ze svých zkušeností.

Toto „nálepkování“ omezuje a ničí talent, potenciál a silně ovlivňuje vnímání světa, který je buď „jedno veliké spiknutí“ nebo je plný příležitostí a možností k seberealizaci.

Koučink je zaměřen na odstranění těchto nálepek, vnitřních bloků a podporuje a tvaruje koučovaného k akci a cíli.

Je to rozbourávání reality o tom, jaký člověk je a v jakém světě (realitě) žije.

Koučování vytváří lidem podporu, aby se rozvíjeli, projevovali, tvořili a dosahovali vytýčených cílů.

 

Osobní koučink pro jednotlivce

Pondělí – Pátek 9:00 – 17:00 3 000 Kč / 50 min

Business  koučink pro firmy

Pondělí – Pátek 9:00 – 17:00 6 500 Kč / 50 min

 

 

Chcete být úspěšní, spokojení a chcete se rozvíjet, napište mně na „patrman@live.com“