Mít vliv – podmanivý nástroj komunikace

Mít vliv – podmanivý nástroj komunikace

Trénink se zaměřuje na skrytý proces komunikace. Většině lidí je tento proces neviditelný, protože se příliš nechají pohltit obsahem sdělení. A protože je neviditelný, je nesmírně mocný.

Trénink se zaměřuje na skrytý proces komunikace. Pokud umíte proniknout bránou, kterou hlídají „strážci vědomé / logické mysli“, stává se vaše komunikace nesmírně mocnou.

Konverzačně budete umět eliminovat námitky ještě dříve, než vzniknou. Dostanete lidi do stavu rozhodnosti, zvědavosti, akčnosti, a navíc se jim to ještě bude líbit. Hravě si poradíte s různými předsudky, limitujícími představami např. o ceně. Budete umět dostat lidi do užitečného emočního stavu, který ovlivňuje to, jak se my lidi rozhodujeme. Jazyk, který komunikuje s naším podvědomím, je nesmírně mocný a ostrý nástroj.

Příklad: Jazykový vzorec: Je v pořádku, když neuděláte — .

Je příjemné se dozvědět, že něco nemusíme udělat, obzvláště když jsme pod tlakem. Po tom, co přijmeme informaci, že něco nemusíme, přichází úleva. Taková úleva, že „to“ i mnohdy uděláme tak jako tak, protože to uděláme z vlastní vůle.

Je v pořádku, pokud se dnes nerozhodnete. Je v pořádku, když mě dnes nevezmeš do kina. Je v pořádku, když mi dnes nekoupíš čokoládu. Co? Že to chceš udělat? Dobře. Tak to udělej.

 

Časový rozsah a optimální počet účastníků

Doporučená délka tréninku je 2 dny. Nejlepšího výsledku je dosaženo při 14 účastnících.

 

Udělejte si test osobnosti