fbpx

Reference

Naprosto dokonalé školení, vybroušený diamant. Fakt jsem si to užil a naučil se spoustu věcí.
Láďa Šimek, zástupce obchodního ředitele, INSIA

——————————————————

Líbilo. Z obdobných školení nejlepší.

Petr, člen vedení Jihomoravského kraje

——————————————————

Dynamický, Zábavný, Přínosný a Profesionálně vedený kurz ve velmi přátelské atmosféře. Z mé strany rozhodně jeden z nejlepších kurzů, které jsem kdy navštívil.

Mgr. Milan Chaloupka, MBA
právník

——————————————————

Seminář byl zajímavý. Byl hlavně o psychologii, uvědomění si sama sebe, odnáším si z něj spousty nových informací … Velmi pěkné. 1 +
Pavlína Vrbová, personální ředitelka, Gumárny Zubří¨
Toto školení mi jako první po čtyřech letech navštěvování různých tréninků a seminářů dalo jasný návod – vysvětlení a má pro můj pracovní a osobní život praktické použití. Nejednalo se pouze o teorii, ale zapracování rituálů a „zlepšováků“ do každodenního života.
Školení jsem si užila na maxium. Školitel Jan Patrman vedl trénink profesionálně, příjemným vystupováním, uváděl praktické příklady, vše vysvětloval. Určitě bych se zúčastnila i dalších tréninků, které vede, a doporučila bych ho i svým kolegům.
Školení splnilo má očekávání na 150 %: D.

Šárka Nováková, specialista na vzdělání, E.ON

——————————————————

Byla jsem velmi mile překvapená, jakým způsobem, se člověk dozvěděl spousty užitečných informací sám o sobě.
Získala jsem náhled na své druhé já, se kterým neustále bojuji, a nyní vím, v čem je problém.
Seminář se mi velmi líbil a vítala bych jeho plnou verzi.

Oldřiška Dudáčková, corporate sales team, RWE

——————————————————

… každopádně školení jednoznačně předčilo má očekávání, původně jsem myslela, že ho klidně někde v rohu prospím. Přínosné, zajímavé. Pojetí netradiční formou cílenou na dovednosti a jejich trénink.
Markéta Bvelková, corporate sales team, RWE
Nejlepší školení, jaké jsem do teď absolvovala! Líbí se mi, že posun, kterého jsem dosáhla, byl viditelný!!!. Lektor má výborné didaktické schopnosti a dovede jasně argumentovat.

Alžběta Gyulaffyová, zástupce ředitele obchodního oddělení, INSIA

——————————————————

1) Seminář byl pro mne obrovským přínosem, abych pochopila sama sebe, zjistila, co dělám špatně, a tím nejsem až tak produktivní.
2) Naučila jsem se nástroje, jak odstranit to, co jsem do teď dělala špatně.
3) Získala jsem návod, jak se naučit a osvojit si rituály, které mi pomohou tyto chyby odstranit
4) Přednášející pan Jan Patrman …. Přenáška (seminář) měl vysokou odbornou úroveň.

Irena Adamusová, ředitelka společnosti, EUTECH

——————————————————

Na školení jsem odjížděla s obavami, co nás čeká, a jestli nám něco přinese. Přišlo příjemné překvapení, téma zajímavé, se spoustou věcí jsem se ztotožňovala, o některých jsem slyšela již dřív, jen mi chyběla chuť, energie je realizovat. Odvážím si ze semináře spoustu zajímavý věcí. Oceňuji možnost projevit se, když člověk chce a cítí, že má potřebu – nebyl zde stres z povinného reflektování a splnění úkolu, jak to bývá třeba jinde. Nemám, co bych vytkla, po delší době skvělé školení.

Mirka, člen vedení Jihomoravského kraje

——————————————————

Váš seminář mě bavil, byť jsem k němu přistupovala se značnou skepsí. Líbilo se mi, jak jste dokázal pojmenovat ne zrovna jednoduché věci. V jednoduchosti je fakt krása.
Jste velmi dobrý, nejste nafoukaný, umíte. Působíte přirozeně. Ještě jednou zdůrazňuji jednoduchost.

Šárka, člen vedení Jihomoravského kraje

——————————————————

Seminář a jeho pojetí vybočuje ze seminářů a školení, které jsem v současné době absolvovala. Některé z uváděných technik sama používám v soukromém životě, ale nenapadlo mě je využít i v práci, zvláště na úřadě. Zaujal mě ranní rituál, řešení konfliktů a vliv pracovního prostředí na výkonnost.

Petr, člen vedení Jihomoravského kraje

——————————————————

Seminář „Opravdu produktivní“ měl netradiční zaměření a přinesl mi velice nevšední zážitek. Struktura semináře je vyvážená a vhodně kombinuje teoretické části s praktickým cvičením. Pomáhá při sebepoznání a podporuje rozvoj osobnosti. Účastníci se učí lépe soustředit a doplňovat si energii pro plnění úkolů a dosahování cílů. Doporučil bych tento seminář všem lidem, kteří čas od času cítí nedostatek energie v práci nebo v osobním životě. Pro mě bylo velice zajímavé poznání, že o úspěšnosti mnohdy rozhoduje to, jak člověk usíná předchozí večer.  Lektor Jan Patrman vytvořil na semináři skvělou atmosféru a předal účastníkům řadu praktických tipů a rad, jak být výkonnější a ve svém důsledku spokojenější.

Jakub Černý, Head of comliance, ČSOB

——————————————————

Seminář se mi moc líbil, odnesl jsem si mnoho velmi důležitých informací. Skvělé jsou cvičení, při kterých jsme si udělaly plány, které se hned druhý den dají použít. Honza je sympaťák a vše velmi srozumitelně a v doprovodu s příklady vysvětlil. Můžu jen doporučit.

Ondřej Zápal, generální manažer, FXLyx

——————————————————

Byla jsem velmi mile překvapená, jakým způsobem, se člověk dozvěděl spousty užitečných informací sám o sobě.
Získala jsem náhled na své druhé já, se kterým neustále bojuji, a nyní vím, v čem je problém.
Seminář se mi velmi líbil a vítala bych jeho plnou verzi.

Oldřiška Dudáčková, corporate sales team, RWE

——————————————————

Tento kurz mi pomohl uvědomit si, v jakých činnostech jsem opravdu neefektivní. Zároveň jsem ale získala přesný návod, jak tuto neefektivitu odstranit. Nyní vím, jak za stejnou dobu udělat více práce, a tak mít čas i na své koníčky a odpočinek. Během těchto dvou dnů se mi podařilo odstranit mnoho překážek, které stály na mé cestě za úspěchem.

Anna Javorská, IAEST

 

Jan Patrman reference 1

reference_jan_patrman_skoleni_kurzy_seminare_10

Udělejte si test osobnosti