fbpx

Využijte váš potenciál

Využijte váš potenciál

Vaše myšlení je mnohem víc, než se zdá … názory, víra, odvaha, strach, láska, nenávist i hněv: vše, co neexistuje fyzicky, je produktem našeho myšlení … stejně tak i kvalita našeho života.

 

Jsme mistři v klamáni sama sebe

Našemu vnitřnímu světu a sebepoznání nevěnujeme bohužel často dostatek pozornosti. Ale bez porozumění tomu, co nás motivuje, co nám stojí v cestě, nemáme dostatečné vybavení na to, abychom zvládli složité a náročné výzvy.

My lidé jsme mistři v klamání sama sebe. To nám totiž pomáhá vyhnout se krátkodobému nepohodlí, ale bohužel nám ubližuje dlouhodobě, a už vůbec nepomáhá v naplnění našich cílů.

Uvnitř nás je obrovský potenciál. My ho ale často nevyužíváme, neuvědomujeme si ho. Je důležité tyto vnitřní bloky odstranit. Třeba vám rodiče, říkali nebo si mysleli, že jste slabí a dítě se pak opravdu stane slabým.

 

V Šaulinu myšlení ztělesňoval drak, protože žádná jiná bytost nemohla ztělesnit tak obrovskou sílu, jakou naše myšlení má

Naše myšlení má nesmírnou sílu. Je jen na nás, jestli tuto sílu využijeme v náš prospěch nebo k naší škodě. Silou myšlenek nerozhodujeme jen o zdraví a nemoci, ale naše myšlenky jsou naším osudem. Je to zákonitost, které nikdo neunikne, ale zároveň i veliká šance.

 

Realita sídlí v naší hlavě, ať chceme nebo ne. Naše myšlení neustále vytváří naši realitu.

Můžeme vytvořit cokoliv, co chceme, když budeme využívat možností a síly naší mysli. Protože to, na co myslíme a na co se soustředíme, roste a zhmotňuje se – ať je to bohatství nebo bída.

 

Chcete …

 

Lidé přistupují ke svému osudu pasivně  „Ono to nějak dopadne…“ 

Lidé si bohužel často myslí, že se musí něco stát, aby byli spokojení, úspěšní a šťastní. Nebo stále na „něco“ čekají. Přistupují ke svému osudu pasivně – zdávají se tak osobní zodpovědnosti a možnosti situaci ovlivnit.

Poznejte techniky a principy, které vám pomohou být úspěšnými, protože pokud nedostáváte to, co chcete …

… je důležité se zaměřit a změnit vaše:

  • chování
  • myšlení
  • představy o vnějším světě

 

Pokud vám někdo řekne, že jste idiot … Vůbec nezáleží na tom, co si druhá osoba myslí, ALE na tom, jak na to budete reagovat vy, jestli nálepku (iluzi) idiota přijmete nebo ne.

Pokud máte pocit, že to, co chcete, nemáte, znamená to, že něco děláte špatně. Pokud je výsledek vašeho snažení stále stejně špatný anebo se dostáváte do situací, ve kterých nechcete být, znamená to, že někde děláte chybu. Vaše chování, které opakujete, vám žádoucí výsledek nepřinese.

 

 

Proto je důležité změnit způsob vašeho myšlení a chování. Ve skutečnosti máte jiný záměr nebo máte ve svém podvědomí „zataženou ruční brzdu“, která vám brání dosáhnout úspěchu.

Způsob svého myšlení nezměníme ze dne na den. Musíme se to naučit.

Když se do toho pustíte a nebudete to odkládat, s údivem zjistíte, že zítra dokážete věci, o kterých byste to nikdy neřekli.

 

Časový rozsah a optimální počet účastníků

Doporučená délka tréninku je 2 dny. Nejlepšího výsledku je dosaženo při 10 účastnících.

 

Metodika vzdělávání – čím se liší?

K cíli vede mnoho cest za dramaticky rozdílných podmínek.

Metodika vzdělávání je založena na vyvolávání a upevňování okamžiků, kdy se nám daří, kdy nám věci jdou od ruky. Tyto okamžiky nebývají náhodné, jen si jich nevšímáme.

V těchto okamžicích se během krátké doby dostaneme o notný kus dál. Například za 1 měsíc můžeme pokročit v angličtině dál, než za 3 roky předchozího studia.

Trénink je založen na níže uvedených metodách. Tyto metody jsou svým způsobem výjimečné a velmi účinné.

Více o metodice vzdělávání najdete zde …

 

Máte zájem, aby se zlepšila vaše firemní komunikace a chtěli byste upořádat seminář pro vaši společnost. Napište mi na “patrman@live.com” nebo vyplňte formulář níže.

[gravityform id=”8″ name=”Mám zájem o seminář” title=”false” description=”false” ajax=”true”]

 

Udělejte si test osobnosti