Co dělá ženy neatraktivní?

Jednou z věcí, které muže odpuzují, je zatvrzelé a zahořklé vystupování. Jsou to ženy, které jsou odměřené, mají přísný pohled, působí chladně a unaveně, jako by z nich někdo vysál veškerý šarm, něhu, ženskost, vášeň.

Tento přístup obvykle vychází z potlačované zloby. Takové ženy nechtějí nebo nedokáží projevit vztek. Brání se mu. Ale to, čemu se brání, přetrvává a roste a následně vede k zatvrzelosti a zahořklosti.

Proto je důležité nepotlačovat zlobu, zlost nebo vztek. Je třeba si těchto emocí všímat a dovolit jim, aby se projevily.

Opakem zahořklosti je uvolnění a radost. Tuto schopnost, vnímání a přístup je třeba procvičovat. Je třeba ji znovuobjevit a začít používat.

Proto: Dámy, pamatujte, že neodolatelné chudinky neexistují. Buď jste šarmantní neodolatelná kočka nebo zahořklá oběť. Máte na výběr.

P.S. Rád uslyším i od vás, co Vám přijde nepřitažlivé (ať na ženách nebo na mužích). Proto podělte se o svůj názor v komentářích níže.

3 Responses
 1. Lenka

  Je neatraktivní, když muž jaksi věcně popisuje ženu, jak to děláte Vy. Působí to necitlivě. Každá z nás je tak trochu zahořklá chudinka, potlačuje zlobu a to i když na sobě pracuje. A i ty nejšarmantnější jsou někdy pořádně ztracené.
  Jen muž, který to taktně přehlédne, je citlivý, šarmatní a dvorný ke všem ženám bez výjimky je opravdu zralý muž.
  Na mužích tedy nám, ženám, vadí, že jsou tak chytlaví a nedokáží se nad ženské nálady, chudinkovství a vztek povznést.
  Až muž, který se nad to povznese, z ní udělá tu šarmantní kočku. Ten ji dokáže totiž pořádně překvapit a okouzlit.
  Vy ještě očividně povznesený nejste, tak, prosím, nic nepište, ale učte se.
  L.

 2. Honza Patrman

  Dobrý den,

  děkuji za váš názor. Naprosto s Vámi souhlasím.

  Já zde mluvím o ženách, u kterých je zahořklost trvalý a jediný způsob chování. Kdy zahořklost, zatrpklost a negativita naprosto převažuje … a vše je špatný … a ta sklenice je furt a furt poloprázdná.

  A toto chování je u nás vidět velmi často, jak u žen tak i u mužů. Ale v tomto videu se věnuji ženám. Jinak to stejné můžu říct i o mužích.

Leave a Reply