Jan Patrman

Můj příběh

Když jsem byl malý, přehazovali si mě jako balík. Do 9 let jsem téměř nevěděl, jak vypadá moje mamka. Kvůli této zkušenosti jsem si vytvořil spoustu traumat. Nevěřil jsem ve svoji hodnotu, i když to navenek mohlo vypadat jinak.

Ve třetí třídě mě paní učitelka chtěla přeložit do zvláštní školy s tím, že jsem dyslektik, dysgrafik a nevím, co ještě. Nicméně na konci vysoké školy jsem měl možnost jít studovat Ph.D. na Harvard.

V dospělosti jsem měl rakovinu a tato zkušenost mi dala příležitost zamyslet se nad tím, jaký chci mít život. Uvědomil jsem si, že chci být nezávislý a věnovat se věcem, které mě baví a dávají mi smysl.

 

 

Nevymlouvat se na špatné karty

Se všemi traumaty se mi podařilo dobře vyrovnat. Naučil jsem se nebát se, jít si za svým cílem a nevymlouvat se.

V životě jsem párkrát změnil směr. Studoval jsem techniku, ekonomiku a psychoterapii. Pracoval v IT, financích, i jako kouč.

Následně jsem zjistil, že mě nejvíc baví tvořit produkt, marketing a byznys. Tak jsem se v únoru 2018 na všechno vykašlal a nyní se věnuji seznamce ELITE Date a biorytmické péči o zdraví LIVLU. Pracuji na dvou věcech. Ta první pomáhá lásce. A druhá zdraví, aby se lidé celý rok cítili dobře a měli spoustu energie.

Blog je pro mě možnost srovnat si myšlenky a způsob, jak se učím a pracuji na sobě. My lidé zažíváme největší uspokojení z toho, kým se stáváme a jaký ze sebe máme pocit. Nechci se v životě vymlouvat na svůj příběh, dětství a říkat: „Ne to není moje chyba“.

Píšu o těchto tématech

 

psychologie & vztahy

finance & investování

byznys & marketing

zdraví & tělo

Pracuju na

 

L I V L U

biorytmická péče o zdraví

elite date

seznamka pro vztah

Kontakt

Chcete spolupracovat na některém z projektů? Napište mi. 

jan@patrman.com

608 850 400

Udělejte si test osobnosti