fbpx

A tady je ještě pár další věcí, které vám ukáži …

Když máte uvnitř tření a rozpor a ten doslova spalujete vaší energii VELMI neefektivně. Naučíte se toto tření odstranit a zvýšíte si tak svojí vnitřní energii.

Stává se vám, že když jste v práci, tak myslíte na rodinu a co je doma třeba udělat? Anebo když jste s rodinou, tak myslíte na práci. Tento problém má většina lidí … a to ničí produktivitu … ukážu vám jak se ZBAVIT tohoto problému.

Poznáte 11 ZÁSAD PRODUKTIVITY – a jak je používat, abyste si vytvořili základ pro to být úspěšný a spokojený.

2 cvičení jak rychle obnovit vaší energii, zotavit tělo, mysl a emoce KAŽDÝ DEN.

Jednoduché triky, jak si pozměnit prostředí, abyste maximalizovali vaší kreativitu a produktivitu.

Poznáte MAGICKOU ZÓNU – kde se překrývají vaše priority, váš talent a nadšení – jak se doslova vystřelit k úspěchu a bohatství.

Myslíte si, že multitasking je způsob, jak zvládnout hodně věcí? Zamyslete se. Mnoho výzkumů a studií ukazuje, jak multitasking ničí naši efektivitu a produktivitu. Dozvíte se, jak se soustředit na práci jako laserový paprsek ukazující na jeden bod.

Tajný klíč jak si určit, co je nejdůležitější pro vás, váš život a abyste se na to mohli každý den soustředit. Možná už jste taky zjistili, že NE VŽDY je jednoduché rozpoznat, co je důležité – ale ukáži, jak to udělat jednoduše a rychle.

4 způsoby jak doslova nabít váš imunitní systém, na začátku každého dne.

Trápí vás věci, které jsou MIMO vaší kontrolu a vy pak cítíte úzkostlivý zmatek? Ukážeme si způsob, jak to překonat.

Jak najít “otevřenou smyčku” – věci, které vás vnitřně trápí, rozptylují a užírají (rodinné, pracovní problémy atd.) a jak smyčku uzavřít.

Jednoduchý a mocný nástroj dechu – jak se nabít energií během 5 minut.

“Najet na rampu” a “sjet z rampy” – proč je to klíč ke zvýšení produktivity.

Proč “příště si to musím pamatovat” nefunguje a nikdy nevytvoří nový návyk – a co udělat místo toho.

Jak vzniká chaos ve vaší mysli, emocích a v těle – a co s tím můžete dělat.

Jedna společná vlastnost pro úspěšné lidi je “výroba optimismu” – i když jsou pod tlakem. Existují 3 jednoduché způsoby, jak to udělat.

Vaše budoucnost může být “prodloužením vaší minulosti“ anebo něco co vědomě tvoříte. Projdeme si techniky, jak převzít otěže života a začít tvořit budoucnost, kterou MILUJETE – než abyste přenášeli minulost do vaší budoucnosti znovu a znovu.

Jednoduché techniky, které vám pomohou stát se osobností, kterou chcete opravdu být.

Jak si vyčistit váš “mentální stůl” – a vědomě nechat jít věci, které jsou mimo vaší kontrolu – které vám kradou energii a oslabují soustředění.

3 stádia, jak “instalovat” nové návyky – jaké jsou, jak dlouho trvají a kolik času byste měli strávit v každé fázi.

„Kouzelný“ RANNÍ RITUÁL – způsob jak se zotavit a připravit se na úspěšný den (této technice vděčím za svůj úspěch – tento rituál má cenu celého programu).

Mix cvičení, dechu, meditace a stravy ráno – abyste měli fyzickou energii na celý den.

Poznáte FYZICKÝ, EMOČNÍ A MENTÁLNÍ MOZEK – a jak je používat pro maximální produktivitu.

Jak identifikovat váš tělesný rytmus a využít ho k PRÁCI – respektování přirozeného rytmu tak, abyste se neunavili a nevyčerpali.

Jak zlepšit kvalitu a délku vašeho soustředění – to vám pomůže být více produktivní a mít větší RADOST z práce.

Mnoho expertů na time management radí a zdůrazňuje, jak je třeba určovat priority, ale jen málo z nich vám opravdu řekne, jak to udělat. Ukáži vám jednoduchý způsob, jak si budete jistí, že pracujete na opravdu důležitých věcech, které pro vás a vaší společnost mají největší užitek – a jak se ZAJISTIT, abyste na těchto věcech opravdu pracovali.

Jak držet tělo a co dělat, aby když pracujete a sedíte za počítačem, vznikalo minimální napětí ve vašich zádech a krku.

Jak si vytvořit “ruchu odolné” prostředí.

Lidé mají různé osobnosti, různé “já” – jedna část vás chce být v bezpečí, neriskovat a nic neměnit a jiná část chce riskovat, tvořit. Je důležité, aby tyto části směřovali jedním směrem a nebojovali mezi sebou a soustředili se na nejdůležitější věci.

Jak identifikovat a odstranit stres na vaší tělesné, emoční a mentální úrovni – aby z vás byl “ATLET” ve vrcholové kondici.

Udělejte si test osobnosti