fbpx

Jak myslí milionáři?

Jak myslí milionáři_blog
Chcete-li být úspěšní v oblasti financí, musíte se vnitřně ztotožnit s myšlenkou, že tím, kdo ovládá váš (finanční) život, jste jen vy sami. Bohatí vědí, že stojí u kormidla, zatímco finančně slabší se vždycky jen nechají vézt a nechají správu svých příjmů na někom jiném.

Je až zarážející, že spousta těch, kterým peníze scházejí, prosází polovinu výplaty v loterii a doufá, že jednoho dne se na ně usměje štěstí. Naopak bohatí nikdy nesázejí a nečekají, že jim bohatství jen tak spadne do klína.

Chudí lidé se velmi často staví do role oběti a ze svého neúspěchu viní všechny kolem sebe – vládu, zaměstnavatele nebo ekonomickou situaci. Jenom vy sami můžete rozhodnout o tom, jak se vám v oblasti financí bude dařit a dokud se podle toho nezačnete chovat, nic se nezmění.

Nestává se vám to taky? Občas si postesknete a hledáte důvody své finanční tísně všude kolem, jen ne sami v sobě? Pak s tím přestaňte a nezapomínejte na to, že právě vy sami jste zodpovědní za svůj úspěch či neúspěch a že vy sami byste měli začít hledat důvody svého nezdaru. Vystupte ze zajetých kolejí a přestaňte uvažovat jako oběť. Pravidelně si sepište seznam transakcí, které nedopadly dobře, a zanalyzujte, co všechno vám hrozí: už tři měsíce po sobě jsem v červených číslech. Proč? Nebylo toho nakupování až moc? Nebylo by bývalo rozumnější více se zajímat o investice do fondů, jak mi radili v bance?

Místo naříkání se zaměřte na to, co můžete změnit, a jak udělat něco pro svůj blahobyt. Pak se můžete vědomě vydat na cestu k bohatství.

[pl_button type=”primary” link=”https://smartus.cz/e-Shop/jak-mysli-milionari/” target=”blank”]Přečtěte si Jak myslí milionáři[/pl_button]

Udělejte si test osobnosti zdarma

Biorytmická terapie

Proces harmonizuje tělo, emoce, mysl

Biorytmická terapie

Proces harmonizuje tělo, emoce, mysl

Udělejte si test osobnosti