Jak poznat, že je váš partner ten pravý?

Je zajímavé, že co se týče partnerského života jedna otázka provází většinu z nás, obzvláště v dnešní době: Jak poznám, že to je pro mě ten pravý nebo ta pravá?

Univerzitní profesor Karl Pillemer chtěl zjistit, co vztahům prospívá a s více než sedmi sty Američany, staršími 65 let, si popovídal o jejich vztahu. Na základě těchto rozhovorů přišel na dvě věci, které by měl každý z nás udělat, aby zjistil, kdo je pro něj ten pravý. Jaké to jsou?

Věřte svému srdci i hlavě

Nejdříve jděte za hlasem svého srdce. Je to staré pořekadlo, ale znamená to, že pokud ucítíte ten nepopsatelný a intuitivní pocit toho, že tohle je „správné“ a zamilujete se, oddejte se mu.
A stejně postupujte i pokud se vám zdá, že to prostě není ono. Možná partner splňuje hodně z vašich kritérií (má skvělou práci, krásné zuby a skvěle se chová), ale pokud cítíte, že váš vztah není to pravé ořechové, dejte na tento pocit.

Měli byste ale také dát na svou hlavu.

Zjistěte, zda máte stejné životní hodnoty a hlavní cíle. Nejde o to, kdo má rád, jaké filmy nebo jídlo. Spíše se ptejte, jestli se váš partner chová zodpovědně v oblasti financí, zda chce děti, a bude z něj dobrý partner na celý život?

Rozdíly v těchto hlavních hodnotách mohou způsobit velké problémy, takže je zvažujte velmi zodpovědně, než se takovému vztahu oddáte.

 

Udělejte si test osobnosti zdarma

Biorytmická terapie

Proces harmonizuje tělo, emoce, mysl

Biorytmická terapie

Proces harmonizuje tělo, emoce, mysl

Udělejte si test osobnosti