Jak se připravit (nejen) na první rande?

Jak se připravit (nejen) na první rande_blog
Moderní randění je jako rozbouřené moře, takže každá plavba bude vzrušující. Ale než vyplujete, musíte se dobře připravit – lépe řečeno, pořádně se obrnit.

Zaprvé je důležité, abyste si v případě nějaké krize, zachovala odstup a dokázala v sobě najít klid. Měla byste znát sama sebe a vědět, co vás zklidní a udělá vám radost.

Možná jste protivná, když se nevyspíte osm hodin. Nebo jste nesvá, když vynecháte ranní procházku.

Až si určíte, co dělat, abyste se cítila dobře, popřemýšlejte nad tím, co vás udělá šťastnou. To bývají věci, které nutně nepotřebujete, ale které dodají jiskru vašemu životu. Možná je to kino, možná dobrá masáž nebo zajímavá kniha.

Když si předem určíte, co vás uklidňuje, nástrahy randění se vám budou lépe překonávat. Když seznamování nedopadne dobře, víte, co dělat, abyste si zlepšila náladu. Pokud znáte sama sebe a víte, co vás znovu postaví na nohy, dodá vám to vnitřní klid, aniž byste se musela spoléhat na někoho jiného.

Dalším krokem je jít na rande s čistou hlavou. Tenhle krok je opravdu velmi důležitý, takže na první rande byste raději neměla chodit rovnou z práce, kdy se vám hlavou ještě honí spousta problémů.

Většina mužů více ocení schůzku se sebevědomou a uvolněnou ženou. Takže i kdybyste měla jen hodinu na rychlou koupel, převléknutí do něčeho pěkného a trochu zkrášlení, udělejte to! S vaší energií a náladou to udělá divy.

Zahoďte nereálná očekávání a připravte se na to, že to mezi vámi prostě nezajikří. Pokud jdete na rande s tím, že tam čeká princ na bílém koni, je dost pravděpodobné, že se budete zbytečně strachovat tím, co si o vás ten druhý myslí.

Nejlepším ukazatelem, jestli bylo rande úspěšné, je to, jestli se vám spolu hezky povídalo a podělili jste se o vtipné a zábavné zážitky.

[pl_button type=”primary” link=”https://smartus.cz/e-Shop/121-prvnich-rande/” target=”blank”]Přečtěte si 121 prvních rande[/pl_button]

Udělejte si test osobnosti zdarma

Biorytmická terapie

Proces harmonizuje tělo, emoce, mysl

Biorytmická terapie

Proces harmonizuje tělo, emoce, mysl

Udělejte si test osobnosti