fbpx

Může jedinec změnit společnost (T-Mobile)

 

My lidé jsme tvůrci svého osudu, ale nejen svého. Jsme tvůrci osudu svého okolí, lidí kolem nás, společnosti a i naší země.

Často slýchám, jak si stěžujeme, pak si zase stěžujeme a do třetice si opět stěžujeme.  Tvořit osud stěžování je fajn, jde nám to. Ale kam taková cesta vede?

To, jak se máme v Čechách, je odrazem naší společnosti. Dostali jsme nějakou příležitost a nějak jsme s ní naložili. A je jen na nás, na našem přístupu, kam nás naše kroky povedou.

Je na nás, jestli zůstaneme u výmluv typu: „Co zmůžu já jako jedinec?“, „To ti nahoře, ti se mají!“, „Můžu to snad já změnit?“

 

A proč to všechno říkám …

… momentálně jsem já nespokojený zákazník T-Mobilu.

T-Mobile má teď nádhernou předvánoční marketingovou kampaň. Asi stála tolik peněz, že vyčerpala rozpočet společnosti a té už nezbyly peníze na vzdělávání top managementu typu:

  1. Péče o zákazníka
  2. Vyrovnaná maximalizace zisku a kvality
  3. Rozdíl mezi krátkodobou a dlouhodobou strategií

 

Toto video je takový experiment, jak velikou moc máme nad tím, aby se k nám společnosti chovaly otevřeně, férově a aby pro ně byl zákazník na prvním místě.

Nevím, jaký bude výsledek. Ale zkusím to. Nechci to jen tak hodit za hlavu.

Jak řekl Derren Brown: „Kdo nic nezkusí, je blbec“.

Pokud výsledkem bude to, že T-Mobile se začne chovat jinak a ve finále více jeho klientů bude spokojených, tak budu moc rád.

P. S. T-Mobile, protože ty k vánocům „rozdáváš“ dárky, tak také já ti chci dát dárek, protože při tom nakupování ti asi nezbyly peníze na vzdělávání.

Proto rád věnuji Top managementu T-Mobilu školení 2×2 dny, jak pečovat o zákazníka.


 

Udělejte si test osobnosti zdarma

Biorytmická terapie

Proces harmonizuje tělo, emoce, mysl

Biorytmická terapie

Proces harmonizuje tělo, emoce, mysl

Udělejte si test osobnosti