Můžská přitažlivost

 

… byl jsi někdy v situaci, kdy jsi chtěl zapůsobit, oslovit nebo si popovídat s krásnou ženou, která se ti hodně líbila, ale najednou jako bys ztratil mozek: chtěl jsi být vtipný, ale místo toho přicházely trapné momenty, snažil ses, opravdu jsi ji chtěl, ale nic …. Někde to prostě vázlo a nešlo to.

 

Chlapi … buďte k sobě upřímní:

 • Potlačil jsi někdy sám sebe, svoji touhu, svoje přirozené chování jen abys zapůsobil na ženu?
 • Chtěl jsi oslovit ženu, která se ti líbila, ale neudělal jsi to, přestože jsi VĚDĚL, že to byl jen tvůj strach a obavy, které tě skutečně zastavily?  V ten moment sis ale našel důvod, výmluvu, proč to nemůžeš udělat.
 • Cítil ses trapně a jako zoufalec, když jsi byl ve společnosti ženy, která se ti moc líbila?
 • Podlézal jsi ženě, byl jsi na ni hodný, milý, byl jsi galantní, starostlivý, dělal jsi pro ni věci, které bys normálně nedělal, ale všechna ta snaha přišla na zmar?

 

Mužská přitažlivost

Ženy přitahují stejné kvality a charakteristiky už tisíce let. Mužskou přitažlivost tvoří zejména to, „jak muž vnímá sám sebe“. Je si jistý sám sebou, svými schopnostmi, je to bojovník, co využívá příležitostí, je to silný muž …

… nebo je to ňouma, slaboch, co se přizpůsobuje, vše si nechá líbit a hledá schválení u ostatních.

Co si myslíte, že ženy přitahuje?

Můžete se stát velmi přitažlivými pro ženy a dosáhnout čehokoliv, co si přejete, pokud změníte způsob, jakým TEĎ vnímáte „sami sebe“. Uvěříte ve své schopnosti, budete využívat možností, které kolem vás denně PROCHÁZEJÍ, a uvědomovat si vaši hodnotu. Přestanete SAMI SOBĚ PODKOPÁVAT půdu pod nohama. To vše ovlivňuje váš úspěch u žen.

Často si ani neuvědomujete, jak veliký můžete mít úspěch u žen, pokud změníte naprogramování a vnímání vás samotných, představu o sobě, o okolním světě, o vašich přáních a hlavně přáních žen samotných.

… pokud jste opravdu rozhodnuti překonat nejistoty a frustrace a ujmout se kontroly vaší mysli, emocí a naučit se přirozeně a uvolněně komunikovat, oslovovat ženy a mít jistotu v jejich společnosti

… a hlavně být sami sebou, když se s nimi bavíte…

… mít jistotu, že jste pro ni to nejlepší …

… chovat se přirozeně a nehledat u ženy souhlas, obdiv a schválení vašich činů nebo vás samotných.

 

… přijďte na seminář opravdu přitažlivý a poznáte:

 • Jednoduché cvičení, které vám pomůže získat sebedůvěru v situacích, ve kterých se cítíte nejistě.
 • Zjistíte, co opravdu vlastně chcete – a právě to je váš hnací motor, který vám umožní dosáhnout toho, co chcete, ať už je to úspěch u žen, nebo cokoliv jiného.
 • Nový způsob myšlení „život je buď jedno veliké dobrodružství nebo nic“- všimli jste si, že ženy mají rády dobrodruhy?
 • Jak využít toho, čeho jste se dříve obávali, a jak si uvědomit sílu, jistotu a možnosti, které se ve vás skrývají (to je mimochodem to, co ženy přitahuje nejvíce).
 • Jednoduché pravidlo, které změní nervozitu a úzkost ve způsob, jak sledovat úspěch a vaši vnitřní změnu.
 • Fascinující způsob, jak porozumět představám, které vás omezují, limitují, a začít je okamžitě měnit.
 • Proč vaše nejskrytější a nejtajnější tajemství může být váš největší a nejvýznamnější zdroj toho,  čím být pro ženy jedineční.
 • Skryté bloky, které vám brání v úspěchu se ženami.
 • Co mají na mysli ženy, když říkají “hlavně buď sám sebou”. Poznáte způsoby, jak se skutečně stát sám sebou.
 • Největší chyby, které dělají všichni muži, když jde o ženy.  Většinou si toho nejsou vědomi, a tak utrácejí peníze, čas a energii (pokud jste už utratili spoustu peněz za květiny a večeře, a to bez výsledku, tak tuto stať v semináři určitě oceníte).
 • Odbrzdíte „ruční brzdu“ která vám zabraňuje, abyste se rozjeli dopředu, naučíte se, jak ji uvolnit.

 

Kolik do sebe investujete?

Do sebe a do své dovednosti být opravdu přitažlivý investujete 1 100,- Kč.

 

100% záruka vrácení peněz

Na seminář “opravdu přitažlivý” dávám záruku vrácení peněz bez jakéhokoliv zdůvodňování. Když na konci programu nebude spokojení. Přijdete po semináři ke mně a řekněte, že chcete vrátit peníze.

 

Dostanete mailingový kurz

Mailový kurz, jak být opravdu přitažlivý pro ženy, který změní vaše zkušenosti s ženami … v hodnotě 200Kč.

15 týdnů budete dostávat každý týden email s technikou a metodou, která vám pomůže zlepšit vnímání sama sebe, a zlepší vaše dovednosti s ženami.  V každém emailu najdete specifické kroky, které můžete udělat hned a zlepšit tak, vaší dovednost a sebedůvěru hrát s ženami. Ukázku emailového kurzu “jak být přitažlivý pro ženy” najdete zde >>

 

Teď je ten správný čas. Nenechte si utéct další den pro váhavost a pochyby. Je čas, abyste začali žít život, po kterém toužíte a který si zasloužíte, abyste začali přitahovat do svého života ženy, které chcete, a po kterých toužíte.

Udělejte si test osobnosti