fbpx

Odhalte smysl života

[pl_video type=”youtube” id=”ADSd1H3-ifQ”]

Lidská duše má jednu úžasnou vlastnost a tou je fakt, že my sami si dokážeme smysl života vytvořit. A ještě důležitější je to, že máme možnost si vybrat, co tím smyslem bude.

Abyste dokázali smysl života nalézt, potřebujete ve svém životě cíl, konkrétní cíl. Co je tím cílem, to není podstatné. Záleží jen na tom, zda se díky němu dokážete ponořit do náročnějších a náročnějších výzev a neohlížet se na názory ostatních. A samozřejmě váš cíl musí být v souladu s vašimi hodnotami.

Jakmile si zvolíte svůj cíl, je důležité ho začít naplňovat. K tomu potřebujete motivaci, vášeň pro váš cíl a silnou vůli. Je snadné si zvolit cíl, a nikdy ho nezačít naplňovat, nic nedělat a místo toho se stát „gaučovým aktivistou“ nebo případně si jen sepisovat i, které je třeba udělat.

Dát životu smysl a jít si za něčím velikým je vlastnost, která je zakódovaná do vaší DNA, je přirozenou součástí vás, vaší duše. Díky této vlastnosti jsou lidé schopni bojovat se smrtelnými chorobami, vytvářet mistrovská díla nebo třeba létat do vesmíru.

Udělejte si test osobnosti zdarma

Biorytmická terapie

Proces harmonizuje tělo, emoce, mysl

Biorytmická terapie

Proces harmonizuje tělo, emoce, mysl

Udělejte si test osobnosti