fbpx

Proč vám negativní myšlenky brání v cestě za vašimi sny?


Máte-li pocit, že ve vás třímá génius ubitý každodenní úmornou prací, zeptejte se sami sebe, co vás brzdí. Pravděpodobně jste to vy sami, nebo přesněji vaše negativní myšlenky.

To, čemu věříte, je z velké míry založeno na informacích, kterými jste odmala bombardováni. Od rodičů jste například mohli slýchat, že nikdo z vaší rodiny nikdy neuměl vydělávat peníze. Čím častěji jste byli této informaci vystavováni, tím je pravděpodobnější, že váš mozek a podvědomí začaly věřit, že je to pravda.

A co je výsledkem? Necháte se odradit od svých cílů, které by mohly vést k lepšímu výdělku. Nebudete mít chuť se učit investiční strategie, které by vás mohly dovést až ke studiu MBA, a to vše jen proto, že jste sami sebe přesvědčili, že stejně nezbohatnete.

Toto negativní přesvědčení je známé jako Omezující představy. Je to část vaší osobnosti, která vás odrazuje od cesty za svými sny.

Od devastující síly Omezujících představ se lze naštěstí osvobodit. Jak? Začněte myslet pozitivně a věřte si.

Nejdříve se zaměřte na to, kdo jste. Podívejte se sami na sebe. Pochvalte se za své silné stránky a upřímně se zamyslete nad všemi pozitivy, které o sobě můžete říct.

Od toho se odrazte a začněte myslet pozitivně. Když uvěříte, že máte talent, že vaše nápady jsou dobré a cenné a že máte světu co nabídnout, přestane vás brzdit negativní přístup, který vám byl dříve vlastní. A právě v tu chvíli začíná vaše cesta za lepším životem.

[pl_button type=”primary” link=”https://smartus.cz/e-Shop/jsi-machr/” target=”blank”]Přečtěte si Jsi machr[/pl_button]

Udělejte si test osobnosti zdarma

Biorytmická terapie

Proces harmonizuje tělo, emoce, mysl

Biorytmická terapie

Proces harmonizuje tělo, emoce, mysl

Udělejte si test osobnosti