fbpx

Video: Jaromír Jágr o víře: “Nejdůležitější je víra.” Víra vytváří tvůj svět

Jaromír Jágr pro časopis Forbes řekl:

„Když mluvím o víře, mám tím na mysli víru v sebe sama, v okolní svět, ve své dovednosti, možnosti, v to, co můžu mít a co můžu dokázat.

Víra je nejdůležitější element, o který se opírají naše myšlenky, emoce, chování, rozhodování a tvoření. Víra je podstata a esence, která vytváří náš svět. Víra je ta tajná ingredience, kterou má každý uvnitř sebe.

Líbilo se mi, jak o víře mluvil Jarda Jágr v rozhovoru pro časopis Forbes.

Jaromír Jágr pro časopis Forbes řekl:

Víra je ten největší dar, který člověk může dostat, protože ti usnadní žít život. Dostaneš sílu. Když požádáš, tak dostaneš, cokoli chceš.

Jistě, dřina je důležitá. Ale nejdůležitější je víra – co si budeme namlouvat. Všechno je energie. Když se zamyslíš nad věcmi a podíváš se kolem sebe, tak přece vidíš, že všechno je energie. Úplným základem všeho jsou samozřejmě informace zakódované do všech věcí v přírodě – tělo taky roste samo od sebe, aniž by to někdo kontroloval. Ať se děje, co se děje, tak prostě vyrosteš, ať chceš nebo nechceš. Ovšem potřebuješ tu energii, kterou získáváš jídlem, spánkem. Je to stejné, jako když kropíš semínko vodou – informaci zaléváš energií, aby se mohla realizovat. Teď ale nevím, co jsem chtěl říct …

Energii beru z víry … to je nelepší zdroj.

Víra je to nejdůležitější, co máme. Víra je naším palivem, ať už jde o víru, že člověk může létat, nebo o víru, že může být zdravý a že se můžeme mít dobře.

Líbí se vám článek, sdílejte ho

Udělejte si test osobnosti zdarma

Biorytmická terapie

Proces harmonizuje tělo, emoce, mysl

Biorytmická terapie

Proces harmonizuje tělo, emoce, mysl

Udělejte si test osobnosti