Znát a umět není totéž. Objevte nejlepší a nejefektivnější formu učení

Emailový kurz Zakázaný jazyk - studujte efektivně

Studenti se mě často ptají: „Jak se nejlépe a nejrychleji naučit jazykové vzorce?“ Mám pro ně stále stejnou odpověď. Nesnažte se to vše naučit najednou, studujte v malých dávkách a procvičujte vzorce každý den.

Možná jste už byli na několika kurzech o komunikaci, přesvědčování nebo obchodních dovednostech.  A je také možné, že to pro vás bylo zajímavé, ale současně bylo těžké začít používat získané znalosti v praxi. A proto vám to moc nepomohlo. Dostali jste mnoho informací, které jste neuměli najednou využít. To je problém většiny kurzů.

Emailový kurz je nejefektivnější a časově nenáročný způsob učení

Můžete číst knihy, poslouchat CD, chodit po různých kurzech, ale zkušenosti ukazují, že emailový kurz je nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak se skutečně naučit přesvědčovací jazyk a přesvědčovací vzorce. Touto formou snadno „nasajete“ dovednost přesvědčit lidi a začnete ji využívat v běžném životě. Proč?

Každý týden dostanete email s jedním přesvědčovacím vzorcem. V emailu bude vysvětlen princip, proč tento vzorec funguje, jak ovlivňuje naše chování, a budou uvedeny příklady.

Dostanete jen jeden email týdně,  a to proto, abyste měli možnost si daný vzorec procvičovat a vstřebat ho. Jedna věc je skutečnost, že o něčem víte, něco znáte, ale druhá věc je umět toto vše využít.

Vědět totiž nestačí, je třeba procvičovat

Jedině procvičováním a opakováním si věci zapamatujete, osvojíte a vytvoříte z nich dovednost, kterou dokážete používat.

Emailový kurz je jedna z nejlepších forem učení, protože nezahltíte mozek velikým množstvím informací, které mozek nedokáže pojmout.

Stejně tak, jako není možné rychle přes noc zhubnout, tak není možné si osvojit nějakou dovednost za 1 – 2 dny. Je třeba si věci osvojovat postupně. Když rychle zhubnete, tak následuje jojo efekt. Ještě rychleji, než jste zhubli, přiberete. S učením je to stejné. Když se něco rychle naučíte, ještě rychleji to zapomenete. Mozek prostě nedokáže uložit veliké množství informací najednou.

Mozek si zapamatuje jen malé dávky informací

Výhodou tohoto kurzu je, že se vše učíte v malých dávkách, tudíž to nezabere moc času, nemusíte u toho sedět hodinu denně a tím, že máte čas na procvičování, znalost přeměníte v praktickou dovednost.

Znalosti, které neumíme používat, nám jsou totiž k ničemu

Emailový kurz je koncipován do malých dávek, a proto není třeba si dělat výpisky, vše si zapamatuje.

Proto je důležité, abyste se 52 přesvědčovacích vzorců učili krůček po krůčku a znalost tak postupně „nabalovali“ a abyste tento vzorec používali v emailech, při komunikaci s kolegy nebo třeba i v obchodě.

Udělejte si test osobnosti zdarma

Biorytmická terapie

Proces harmonizuje tělo, emoce, mysl

Biorytmická terapie

Proces harmonizuje tělo, emoce, mysl

Udělejte si test osobnosti