fbpx

Jak být přitažlivý pro ženy

Krásný den,

posílám Vám ukázku z programu OPRAVDU PŘITAŽLIVÝ.

 
Ženy se k vám budou chovat tak, jak vy se chováte sami k sobě

Ženy vzhlížejí k muži a přejí si, aby je vedl. Žena o vás bude smýšlet a jednat s vámi úplně stejně, jak vy smýšlíte a jednáte sami se sebou. Jestliže si o sobě myslíte, že si nezasloužíte její pozornost, určitě to bude vnímat a bude se tak k vám chovat. Pokud vnímáte sebe jako neschopného a slabého, pravděpodobně si to o vás bude myslet také.

Začněte teď: Napište si na papír, jak chcete, aby o vás ženy smýšlely a jednaly s vámi. Pak se zeptejte sami sebe: “Jak mám začít, abych se k sobě choval tímto způsobem?” Jestliže chcete, aby vás ženy respektovaly, přemýšlejte, co udělat proto, abyste vy sami sebe více respektovali. Jestliže chcete, aby vás ženy obdivovaly a měly rády, přemýšlejte o tom, co můžete udělat proto, abyste měli rádi sami sebe.

 
Pamatujte, že většinu věcí se naučíte praxí a činy spíše, než když si věci budete studovat sami v soukromí. Proto začněte jednat teď!

 
Mimochodem – pokud jste se ještě nezapsali na kurz Mužská přitažlivost , podívejte se na stránky www.OpravduPritazlivy.cz. Ukáže Vám nový způsob, jak navazovat kontakt se ženami.

Přeji Vám, ať jste úspěšní

Přeji Vám krásný den!

Jan Patrman
www.JanPatrman.cz

 

Udělejte si test osobnosti